Vanja Ejdus bila na sceni kada je na probu ušetao Kevin Spejsi: "Pola sata nas je gledao"
5
3
Slavni glumac nenajavljeno je "upao" u Narodno pozorište, gde je odgledao deo probe predstave u režiji Kokana Mladenovića
Foto: Profimedia/AFP, ATA Images
Slavni glumac Kevin Spejsi (60) u tajnosti je stigao u Beograd, a kako smo ranije objavili slavni glumac je "upao" u Narodno pozorište, gde je odgledao probu predstave "San letnje noći".
Glumica Vanja Ejdus (42) za Telegraf kaže da je u momentu kada je Kevin ušao u salu bila na sceni.
Preporučujemo
Evo kako udovica Siniše Mihajlovića provodi Božić u Italiji: Objavila sliku sa unucima i posebnu dekoraciju
"Ne poštujem šta kažu" Vesnu Zmijanac pridržavali dok je dolazila na nastup dve nedelje nakon intervencije
- Da, tačno je da je Kevin Spejsi posetio Narodno pozorište i odgledao deo probe. Ja ga nisam videla jer sam bila na sceni, ali su mi rekli da je bio na probi nekih pola sata i da nas je gledao. Pozvan je i na premijeru - rekla nam je Vanja.
Tifani Tramp u šetnji Beogradom: "Ovde je lepo"
(Nemanja Lisinac)