Jelenin neodoljivi osmeh osvojio je planetu: Njena mlađa sestra neverovatno liči na nju
8
3
Marija ima i nekoliko fotografija sa svojom sestrom, gde su uvek nasmejane i uvek prisne
Foto: MN Press
Supruga Novaka Đokovića, Jelena, nekoliko puta je govorila kako je u svom životu imala podršku svoje porodice, kao i rođene sestre za koju retko ko zna da je lepa koliko i Noletova žena.
Preporučujemo
Kriminalac iz Sarajeva otišao da reketira Halida Bešlića, pa se postideo zbog njegovih reči i pobegao!
Hrvat u Zvezdama Granda šokirao Cecu Ražnatović: Odmah je izabrao za mentora, pa kasnije objasnio zašto
Naime, ako je sudeći po društvenim mrežama, Marija Ristić obožava prirodu i životinje, a i od javnosti je uspešno uspela da se sakrije.
Na njenom Instagram profilu mogu se videti pejzaži, konji, ali i da je strastveni zaljubljenik u putovanja i prirodu.
Marija ima i nekoliko fotografija sa svojom sestrom Jelenom, gde su uvek nasmejane i prisne, te se može zakjučiti da su u veoma dobrim odnosima.
Jelenina lepota i neodoljiv osmeh očarali su ceo svet, a za njenu mlađu sestu kažu da je ista ona.
Pogledajte kako izgleda Marija Ristić:
(Telegraf.rs)