Kaja Ostojić se prisetila nemilog događaja: Rekla sam mu da se iseli do jutra
"Ja sam bila previše luda kada sam bila klinka", rekla je pevačica
Pevačica Katarina Kaja Ostojić gost je govorila o prevarama, teškim situacijama kroz koje je prolazila sa svojim partnerima, pa priznala da joj je najteže palo kada je sama uhvatila partnera u prevari.
Ona je u emisiji "Magazin In" sve detaljno ispričala.
Preporučujemo
"Pevaj Bosno!" Estrada slavi istorijsku pobedu BiH na Svetskom prvenstvu: Čestitke stižu sa svih strana
"Seo sam pijan na motor, leteo 86 metara" Ikodinović o saobraćajnoj nesreći: "Nisu znali kako sam ostao živ"
- Ja sam bila previše luda kada sam bila klinka, imala sam običaj da čaprkam po lap-topu, telefonu i da vadim sve na papir, da štampam dokaze, ali to je bilo pre 12 godina - rekla je Kaja i dodala da mu je za sve što je otkrila rekla:
- To je bila jedna od težih situacija u mom životu kada sam dala sve crno na belo. Kretala sam na nastup, ja sam bila totalno u haosu, psihički demolirana, dala sam mu to i rekla da se do 7 ujutru vraćam sa nastupa, a on da se do tada iselio i da ga više ne vidim.
(Telegraf.rs)