Teodora doživela neprijatnost na plaži: Pozirala u toplesu, a kada se vratila shvatila da je pokradena
6
8
- Kada smo se vratili nije bilo naših peškira, pa da li je moguće da neko u 21 veku krade preškire - rekla je Teodora
Popularna pevačica Teodora Džehverović podelila je na društvenim mrežama neprijatnost koja joj se desila tokom odmora.
Preporučujemo
Poznato vreme i mesto sahrane Olivere Katarine
"Porodila sam se ranije!" Edita objavila fotografije sa porođaja i otkrila kroz šta je prošla: "Odbila sam..."
Naime, Teodora je svojim pratiocima otkrila šta joj se desilo na plaži dok je pokušavala da napravi što bolje fotografije.
- Moram nešto da vam ispičam, otišli smo na onu plažu gde su stene i ostavili preškire na stenama, a mi se malo zavukli dalje, pošto sam ja htela da se slikam bez gordnje dela kupaćeg.
- Ostavili smo dva peškira i otišli tamo, jedno pet minuta nas nije bilo - rekla je Džehverovićeva i otkrila da kada su se vratili nije bilo njihovih stvari:
- Kada smo se vratili nije bilo naših peškira, pa da li je moguće da neko u 21 veku krade preškire - završila je Teodora.
(Telegraf.rs)