Dalila rešila da se istetovira: Fanovi se pitaju šta je nacrtala i kome je posvetila, evo šta ona kaže
320
5
Dalila na svom telu već ima nekoliko tetovaža, a sada je rešila da uradi nove
Drugoplasirana učesnica "Zadruge 5" Dalila Dragojević, odlučila je da se istetovira. Ipak, ona nikome nije otkrila za koji crtež se odlučila, kao i kome je posvećen.
Dalila na svom telu već ima nekoliko tetovaža, a sada je rešila da uradi nove.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO Otac Milice Todorović za Telegraf, prva izjava o oženjenom ocu ćerkinog deteta: "Ja sam tu..."
Prva izjava Milice Todorović: Od stresa sam izgubila mleko, želim da se oporavim, molim vas samo jedno
Dragojevićka je prethodno najavila da će uraditi tri crteža, na ruci, vratu i stomaku, a na Instagramu je objavila i video celog procesa.
Međutim, nigde se ne vidi šta je Dalila istetovirala, pa se svi pitaju kako izgledaju i kome su posvećene.
Starleta još uvek ništa nije otkrila o njima, ali je sa fanovima podelila deo razgovora sa tatu majstorom.
- Tetovira me čovek. Pita da li boli. Reko' čoveče dragi, više me je bolelo što su me neki ljudi ujeli za srce. Samo teraj.
Video: Dalila otkrila kako joj teku radovi na obnovi kuće u kojoj je nekada živela sa Dejanom
(Telegraf.rs)