Helena Topalović drastično smršala: Komentari "pršte", a kažu da i sada izgleda kao milion dolara
116
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Helena je pozirala u veoma elegantom izdanju
Prelepa Helena Topalović, jedinica folk pevača Milana Topalovića Topalka, svojim izgledom privlači dosta pažnje, te se mnoge devojčice ugledaju na nju.
Preporučujemo
"Uzela sam bebu i otišla..." Milica Milša prvi put o biološkom ocu svog deteta, otkrila zašto ga je napustila
Pitali smo Jovanu Jeremić da prokomentariše Mitrovićevu odluku da otpusti ceo tim: Rekla je samo dve reči
Helena, je sada pozirala u veoma elegantom izdanju, ali jedna stvar bila je posebno uočljiva.
Naime, ono što su mnogi primetili jeste da je Helena drastično smršala, međutim to nije uticalo na njene atribute koji su se ponovo našli u prvom planu.
U komentarima se može videti da neki osuđuju njen potez, te su joj poručili da je loš primer mladim devojčicama kojima je ona idol, dok ima i onih koji su stava da je njeno telo njena odgovornost te niko ne bi trebao da je osuđuje.
Pomenute fotografije pogledajte ispod.
(Telegraf.rs)