More preplavilo plažu, ljudi se izuli, a onda se Aco obratio ženi: "Ona je večeras tu, ova pesma je za nju..."
202
2
Vreme čitanja: oko 1 min.
Pevač nije prekinuo svirku iako se vreme u jednom trenutku pogoršalo
Aco Pejović pevao je prošle noći u jednom plažnom baru u Igalu, a ni loše vremenske prilike nisu uspele da spreče sjajno druženje sa publikom.
Preporučujemo
Desingerica progovorio nakon što je Zorica Brunclik napustila "Pinkove zvezde": "Istina je, to nije čudno..."
"Bože oprosti, bolest uma" Veljko šokiran zbog Jovaninog poteza na njenom rođendanu: Ne veruje šta je uradila
U jednom trenutku nivo mora se podigao toliko da je voda preplavila beton, ali su se prisutni izuli i nastavili da uživaju uz hitove našeg pevača.
Veče je bilo posebno i po tome što je Pejovićeva supruga Biljana bila prisutna, što je on u jednom trenutku i rekao u mikrofon.
- To se retko dešava, ali ona je večeras tu i ova pesma je za nju - kazao je i zapevao pesmu koja je njoj i posvećena - "Sve ti dugujem".
Snimak pogledajte na početku teksta.
(Telegraf.rs)