Pogledajte kako su Hrvati reagovali kada je Čola zapevao čuvenu pesmu o Beogradu: Počeli da mu skandiraju
583
34
Vreme čitanja: oko 1 min.
Najveća muška zvezda Balkana prošle noći je blistala u Hrvatskoj
Zdravko Čolić priredio je spektakl prošle noći u pulskoj Areni, u Hrvatskoj, koncertom koji će zasigurno svi koji su bili prisutni doživotno pamtiti.
Preporučujemo
Prekinut koncert Rikija Martina u Crnoj Gori, nastao haos: "Ljudi su plakali i bežali"
"Čovek nije normalan" Asmin izgubio kompas! Besan kao ris preti ocu u programu zbog Maje, ukućani u šoku
Legendarni Čola bio je sjajno raspoložen, isto kao i publika koja ga je dočekala neverovatnim ovacijama.
Zanimljiv trenutak bio je kada je Zdravko zapevao čuvenu pesmu "April u Beogradu", jer ju je masa u Puli pevala toliko glasno da se on iz publike jedva čuo.
Još interesantnije bilo je što je upravo nakon izvođenja te pesme počelo skandiranje i publika je uglas vikala njegovo ime: "Čola, Čola, Čola!".
Reakciju pogledajte u našem videu na početku teksta.
(Telegraf.rs)