Crvena Zvezda dobila specijalnu podršku sa tribina
1
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Grizdanovićeva je, inače, članica Socijalističke partije Srbije, diplomirana je pravnica i svojim atraktivnim izgledom privlači veliku pažnju.
Foto: Privatna arhiva
Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju veoma važan meč, s obzirom na to da u okviru drugog kola grupne faze Lige šampiona igraju protiv Jang Bojsa na svom terenu.
Povodom ovoga pojavile su se mnoge ličnosti koje prate meč sa tribina, a među njima je i članoca glavnog odbora SPS-a, Ana Grozdanović.
Preporučujemo
Brena u crnoj jakni stigla na Frenkijevu sahranu: Oči joj pune suza, kad je videla njih potpuno se slomila
Milomir Marić sa Katarinom počeo da vodi novi jutarnji program: Njoj suknjica pravila veliki problem
Ana je blistala u beloj kombinaciji, ali je ipak crveno belim čarapama jasno dala do znanja čiji je fan i pre nego što je stigla na Marakanu.
Grizdanovićeva je, inače, članica Socijalističke partije Srbije, diplomirana je pravnica i svojim atraktivnim izgledom privlači veliku pažnju.
(Telegraf.rs)