Voditeljka Pinka u 45. godini izgleda kao boginja u bikiniju: Ana ima savršenu liniju, bez dana treninga
10
5
S. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Voditeljka je ranije istakla da ne voli da trenira
Ana Pendić Radoš/Foto: ATA Images
Voditeljka "Paparaco lova" i bivša "loto devojka", Ana Pendić u 45. godini je pozirala u kupaćem kostimu, i tako mnogima zadala domaći zadatak.
Preporučujemo
“Meni je samo rekao…” Ceca o teškoj Veljkovoj odluci i odlasku iz Srbije: “Neće se vraćati sigurno…”
"Kakav početak godine!" Porodila se voditeljka Pinka, Dea Đurđević se oglasila i objavila sliku dečaka
Ana je rešila da zagreje zimske dane, te je objavila sliku sa plaže, i tako mnoge preznojila svojom zanosnom linijom, na kojoj joj mnoge mlađe koleginice mogu pozavideti.
- Vratite me nazad - napisala je ona.
Inače, voditeljka je ranije istakla da ne voli da trenira.
- Vojkan mi često kaže da 10 godina nisam potrčala (smeh). I nije daleko od istine, ne volim da trčim i vežbam, ali dosta pešačim, na 14. sprat često se penjem peške, a u poslednje vreme preskačem vijaču sa Sarom - rekla je ona svojevremeno.
(Telegraf.rs)