Prva izjava Jelene Karleuše posle skandala sa Duškom i Severinom: "Nadam se da moj izgled kaže kako sam..."
6
6
E. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Iskrena do srži
Foto: M.M./ATAImages
Diva Jelena Karleuša gostuje kod Milomira Marića u emisiji "Ćirilica".
Ona je pred ulazak u studio odgovorila na pitanje kako se oseća posle skandala kada je isplivala prepiska Duška Tošića i Severine i svih obračuna koji su usledili:
Preporučujemo
Željko Mitrović podelio otkaze i zaustavio snimanja, Milica Mitrović sad najavila šok: Oglasila se i Dušica
Ko je bio pevač (40) koji je pronađen mrtav: Majka mu bila ministarka, reči njegove pesme razbesnele su Srbe
- Posle dana, nedelja, meseci, godina burnog života, kako sam? Nadam se da moj izgled kaže kako sam! Belo na nevinost! Nije loše baš toliko - rekla je Jelena i uputila se u studio.
Uz predsednika Srbije, gosti emisije Milomira Marića su i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, predsednik Demokratske narodne partije u Crnoj Gori Milan Knežević i Jelena Karleuša.
(Telegraf.rs)