Šampanjac na sve strane uz ovaj veliki hit: Ovako je Kosjerina sa najdražima slavila posle crkvenog venčanja
8
1
A. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
U pitanju je legendarna grupa
Dragana Kosjerina je juče, 8. juna stupila u crkveni brak sa dugogodišnjim izabranikom Bojanom Perduvom.
Oni su se na večnu ljubav zakleli u crkvi Svetog Marka gde ih je venčao patrijarh Porfirije, posle čega su otišli na intimnu proslavu.
Preporučujemo
Kolektivno otkazivanje Evrovizije: Španija i Holandija prve donele odluku, a onda i zemlja bivše Jugoslavije
Ovako danas izgleda kuća Tošeta Proeskog: Posetili smo njegovo rodno mesto, jedna stvar tera suze na oči
Mladenci nisu skrivali sreću, a prijatelji i porodica su im ulepšali jučerašnji poseban dan.
Pio se šampanjac, nazdravljalo se, a u nekom trenutku veseli svatovi su i zaigrali.
U pitanju je bila pesma "Maljčiki" grupe "Idoli", a Draganinin muž, Bojan se posebno veselio uz nju što možete videti u galeriji ispod:
Dragana i Bojan su danas, 9. juna stupili u građanski brak, a proslava je organizovana u jednom beogradskom hotelu u centru grada.
(Telegraf.rs)