Karleuša kao prava diva: Bela haljina sa plaštom i frizura Merilin Monro, njeno najglamuroznije izdanje ikada
55
3
J. G.,
M. K.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Oduševila prisutne i prikupila sve poglede na crvenom tepihu
Pop diva Jelena Karleuša stigla je na gala događaja koji se večeras održava u Beogradu, na Trgu Republike.
Preporučujemo
Prekinut koncert, obezbeđenje doletelo do Halida Muslimovića: Situacija se dogodila posle emotivnog momenta
"Svadba kreće iz Četereža": Rada Manojlović staje na ludi kamen
Karli je predsednica žirija Izbora za Mis Srbije, a za ovaj specijalni događaj obukla se u skladu sa temom i oduševila prisutne.
Inspiracija za večerašnji izgled bila joj je čuvena glumica i model Merilin Monro.
Jelena je odabrala dugačku, belu haljinu sa elegantnim plaštom, a frizuru je uvila u lokne. Kada je prošetala crvenim tepihom, prikupila je brojne reakcije prisutnih.
Čini se da je ovo jedno od njenih najglamuroznijih izdanja, iako Karleuša važi za srpsku kraljicu stila, te gotovo da nema greške kada su autfiti u pitanju.
(Telegraf.rs)