Stefan Karić se vratio u Elitu! Bio je na lečenju, evo kako sada izgleda
62
2
J. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Zavodnik sa Zvezdare, Stefan Karić, vratio se u rijaliti šou "Elita".
Podsetimo, on je velelepno imanje u Šimanovcima napustio prvo jutro nakon ulaska, zbog lošeg zdravstvenog stanja.
Preporučujemo
Kristijan Golubović otvorio Onlifens, objavio erotski snimak i šokirao sve: "Bez starca nema udarca!"
Komšije Mine Kostić sa Ledina otkrivaju detalje o pevačici, ovaj detalj nisu sakrili: "Sestra je zabrinuta..."
Dva dana ga nije bilo na imanju, a na radost brojnih fanova, Stefan je upravo ušao u Belu kuću.
Večeras će biti deo Izbora za mis i mister Elite, a kako važi za jednog od najpoželjnijih muškaraca, mnogi veruju da mu se smeši pobeda.
Stefan je u Elitu ušao u kežual kombinaciji, beloj majici i kožnoj jakni.
(Telegraf.rs)