Uhapšen srpski "kralj bakšiša" u velikoj akciji policije
35
3
A. Š.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Đovani Bajramović, poznati srpski pevač, navodno je uhapšen tokom racije u jednom klubu, gde mu je pronađen kokain, izveštavaju domaći mediji.
Bajramović, koji je poznat u pevačkim krugovima kao "kralj bakšiša", stekao je reputaciju zbog svoje popularnosti na romskim veseljima i zbog velikih honorara koje ostvaruje.
Preporučujemo
“Odoh iz emisije”: Elma se žestoko posvadjala sa Amidžićem na Pinku: “Kako me nervira sad sa ovim komentarom”
Bivša Dačićeva snajka kupila stan u Beogradu: "Sve sam postigla svojim radom, niko mi nije pomogao"
Nedavno se pojavio snimak koji prikazuje kako je pevač za samo jednu pesmu primio neverovatnih 30.000 evra.
Ova vest je izazvala veliku pažnju medija i publike, budući da je Bajramović uglavnom izbegavao medijsku pažnju, fokusirajući se na svoju muzičku karijeru i visoke honorare koje prima na privatnim događajima.
Printskrin: Youtube/ AmiG Show
(Telegraf.rs/Republika)