Veljko Ražnatović podelio Trampovu fotografiju, steže pesnice, a poruka je jasna! Pomenuo i ovog političara
3
3
J. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-kolaž: Tanjug/AP, Nikola Tomić
Sin pevačice Svetlane Cece Ražnatović, bokser Veljko Ražnatović, oglasio se nakon što je Donald Tramp proglasio pobedu na predsedničkim izborima u Americi.
Na svom Instagram profilu podelio je Trampovu fotografiju koja je nastala danas, a na kojoj političar steže pesnice i slavi pobedu.
Preporučujemo
Poznato na koju televiziju prelazi Milomir Marić nakon otkaza na Hepiju: Evo šta će raditi, vodi i koleginicu
Od jednog hita sagradila 3 kuće, novac nosila u džakovima - Kad ih pogodiš, ni sami ne znaju šta će da ti daju
Ražnatović je podelio i snimak Milorada Dodika koji nosi kačket sa sloganom Donalda Trampa "Učinimo Ameriku ponovo velikom".
Dodik je uz snimak napisao: "Pobeda Donalda Trampa je važna za Republiku Srpsku", što je mladi bokser lajkovao.
Sudeći po objavama, Veljko Ražnatović podržava Donalda Trampa i raduje se njegovoj pobedi.
(Telegraf.rs)