Nataša Bekvalac otišla u policijsku stanicu: Pevačica kažnjena, njena saradnica otkrila detalje
17
2
N. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Kobra
Pevačica Nataša Bekvalac završila je danas greškom u Palati pravde umesto u policijskoj stanici, gde se i zaputila.
Naime, iako su mnogi pomislili da je pevačica imala zakazano ročište, to sada nije bio slučaj, već je samo promašila zgradu, tvrde domaći mediji.
Preporučujemo
Evo kako je Tonči Huljić reagovao na odluku Tonija Cetinskog da otkaže koncert u Spensu: "Stvarno me to..."
Glumac život u Beogradu zamenio selom: Gaji stoku, pravi domaće kobasice i vino, Andrija Milošević ga podržava
- Nije bila na suđenju, promašila je ustanovu. Nije trebalo tu da dođe, nije bilo nikakvog suđenja ni za šta - rekla je njena saradnica, pa objsnila:
- Na drugom mestu je trebalo da bude. Sve je u redu. Išla je u Savsku u policiju da plati kaznu. Sada je na probi, pa ne može da priča - rekla je Natašina saradnica za Informer.
(Telegraf.rs)