Udaje se unuka pokojnog Tozovca: Fudbaler je zaprosio u Italiji, lepa Jovana podelila romantičnu sliku

N. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Instagram/djordjiccc

Unuka legendarnog Predraga Živkovića Tozovca , Jovana Đorđić, podelila je lepe vesti i saopštila da se uskoro udaje.

Naime, mezimica Predraga Živkovića Tozovca već neko vreme uživa u srećnoj vezi sa fudbalerom Nikolom Dišićem, a sada je par podelio slike sa romantične veridbe.

Nikola je na svom Instagramu objavio sliku prstena i u opisu je kratko napisao: "Rekla je da". Kako možemo videti, fudbaler joj je priredio romantično iznenađenje u Italiji.

Foto: Instagram/djordjicc

Bila sa košarkašem

Inače, Jovana Đorđić, ima 26 godina i izuzetno je popularna na društvenim mrežama.

O njenoj vezi sa košarkašem Partizana Balšom Koprivicom, sinom našeg proslavljenog košarkaškog asa Slaviše Koprivice, naširoko se pisalo.

Slaviša je svojevremeno sa Partizanom postao šampion Evrope, osvajao je neke domaće trofeje, a neko vreme je bio i kapiten ekipe.

Reč je o Nikoli Dišiću fudbaleru koji ima 26 godina i igra u Premijer ligi Kazahstana, a ona je jednom prilikom podelila sliku sa utakmice na kojoj ga je podrila sa tribine.

Inače, o vezama i brakovima Predraga Živkovića Tozovca dosta se pisalo.

(Telegraf.rs)