Muzika ne poznaje granice: Goca Tržan specijalna gošća na koncertu Tanje Savić u Smederevu
0
0
E. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Dušan Cakić
Folk zvezda Tanja Savić održava večeras svoj veliki koncert u okviru turneje "20 godina sa Tanjom", i to u rodnom Smederevu.
Preporučujemo
Slavlje u domu Ane Sević, podelila radost i svi čestitaju - Darko Lazić nije mogao da prisustvuje zbog...
Biljana Tipsarević se vratila iz Dubaija za Srbiju, otkrila šta je doživela: "Moja porodica je i dalje tamo"
Kao i u svim gradovima do sada, Tanja i je i u rodnom gradu imala specijalnu gošću, a to je bila pop zvezda Goca Tržan.
Goca je u svom stilu zablistala na sceni, pa publici zapevala pesme koje Tanjina i njena publika vole.
Pop zvezda je druženje sa narodom u Smederevu počela sa hitom "Haljina",a nakon te pesme, na red su došle "Stoperka" i "Zagrli".
Nakon završenog nastupa Goca je pozdravila prisutnu publiku, istakavši da je energija koju je osetila od strane njih neponovljiva.
(Telegraf.rs)