Nema ponosnijeg tate: Duško Tošić podelio fotku svojih mezimica, njih dve blistaju, evo gde zajedno letuju

DŽ. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Milena Đorđević

Za Duška Tošića od skoro je počela letnja sezona i on se uputio na atraktivnu lokaciju gde upija sunčeve zrake i uživa u zasluženom odmoru.

On je odlučio sada da poseti francusko primorje odakle se oglašava ponekom objavom.

Ako je suditi po fotografijama koje objavljuje na Instagramu, njemu i te kako prija letovanje a sada je pokazao ko mu tamo pravi društvo.

Karleušin bivši partner uživa na Azurnoj obali u društvu njihovih mezimica Atine i Nike Tošić.

Foto: Printscreen/Instagram

On je skoro podelio prelepu fotografiju njih dve sa šeširima i u haljinama kako okrenute leđima rukama prave veliko srce.

Obučene u prelepim letnjim haljinama i raspuštene kose, Atina i Nika su uživale u svakom trenutku provedenim sa svojim ocem.

Duško je i ovaj put pokazao kolika je ljubav prema njegovim ćerkama koje su izrasle u prelepe mlade dame.

Otkako su sazrele, često su pratnja svom ocu kako na putovanjima tako i na rznim proslavama. Očekivano kao od svakog ponosnog oca.

(Telegraf.rs)