Breskvica ukrala sve poglede i uzdahe prisutnih: Blistala na događaju u prestonici u izazovnoj haljini

DŽ. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Antonio Ahel/ATA Images

Večeras je reper Devito okupio svoje kolege i saradnike u jednom prestižnom lokalu gde se održava promocija njegovog novog albuma.

Među onima koji su došli da podrže svog kolegu na novom projektu jeste i Anđela Ignjatović Breskvica koja se pojavila pred novinarima vidno raspoložena i nasmejana.

Ona je kao i uvek zablistala u svom najboljem izdanju a ovaj put se odlučila za drugačiji stajling. Breskvica je na sebi imala mini haljinu koja je u gornjem delu bila potpuno zatborena i koja je odisala sofisticiranošću i elegancijom.

Na sebi je nosila prelepu plavu haljinu sa raznobojnim detaljima u vidu mozaika i svojom pojavom je kao i uvek privukla pažnju svih prisutnih.

na sebi je nosila vrtoglave štikle a ceo stajling zaokružila je crvenom mini torbicom.

Breskvica je sa sobom nosila i poklon za kolegu, ali je nesumnjivo najveći poklon njemu to što se ona pojavila da ga podrži.

(Telegraf.rs)