Suzana Jovanović u crnini stigla na ZG! Sašina supruga prvi put nakon njegove smrti, došla posebnim povodom

N. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Srbija Showbizz

Večeras se održava veliko finale "Zvezda Granda", u kom se pojavila i pevačica Suzana Jovanović, supruga pokojnog tvorca takmičenja, Saše Popovića.

Ovo je prvo njeno javno pojavljivanje nakon Sašine smrti.

Suzana se pojavila u dugoj crnoj haljini, ali sa osmehom, pa je strpljivo pozirala pripadnicima sedme sile u finalu "Zvezda Granda".

Suzana Jovanović će uručiti trofej pobedniku, dok se večeras takmiči čak 20 finalista.

Foto: Telegraf.rs

Čak 4 člana žirija se nisu pojavila u finalnoj noći

Večeras se održava veliko finale "Zvezde Granda", u kojem slušamo i gledamo 20 kandidata.

Čak četiri članova žirija večeras neće biti u finalu i sprečeni su iz opravdanih razloga.

Ana Bekuta, Ceca Ražnatović, Snežana Đurišić i Dragan Stojković Bosanac ne bodre na licu mesta svoje kandidate večeras, dok su Viki, Marija Šerifović i Đorđe David tu, piše "Blic".

Ovo je, inače, prvo finale "Zvezda Granda" bez osnivača takmičenja Saše Popovića, koji je pre nekoliko meseci preminuo nakon borbe sa opakom bolešću.

(Telegraf.rs)