Dejan kupio kuću od 300.000 evra: Novi dom bivšeg zadrugara je na mestu koje ima poseban značaj za njega

DŽ. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Insatgram/dejan_dragojević_official

Dejan Dragojević je konačno ostvario svoj veliki san i postao vlasnik kuće.

Bivši rijaliti učesnik se skućio u domu u Veterniku, tik pored porodične kuće, što mu je vrlo važno jer je izuzetno blizak sa porodicom.

Dragojević je ugostio ekipu televizije na kojoj radi, a kako prenose domaći mediji kuća sa velikim dvorištem koštala ga je čak 300.000 evra.

Dragojević planira da enterijer u potpunosti uredi po sopstvenim željama i željama svoje devojke Jovane, a radovi su već u punom jeku. Kako je posebno istakao, najviše je ponosan na sebe jer su svi odrasli upravo u kući pored.

Novi dom poseduje i ogromno dvorište u kojem se nalazi razno drveće, a Dejan planira da od tog prostora napravi pravi mali raj na zemlji.

U novom domu živeće sa svojom partnerkom Jovanom, a ne krije uzbuđenje zbog predstojećih radova i ističe da mu je oduvek bila želja da ima svoj krov nad glavom i prostor u kojem će moći da stvori porodičnu atmosferu onog trenutka kada mu se bude ostvarila još jedna životna želja, a to je da postane otac.

(Telegraf.rs/hypetv.rs)