Saznajemo: Sajfer posle ranjavanja dosta iskrvario, policiju je slagao: “Primio je…”
Bosanskohercegovački reperAdnan Nikšić poznatiji kao Sajfer, ranjen je danas iz vatrenog oružja na Ilidži u Sarajevu.
Reper je zbrinut u bolnici Doma Zdravlja na Ilidži i kako saznajemo povređen mu je ligament.
Preporučujemo
"Kemiš se danima nije javljao, a onda mi je rekao..." Halid Muslimović iskreno o stanju Zorice Brunclik
Voditelj Dnevnika je u braku sa našom poznatom glumicom koju svi znate iz čuvenih serija! Ovako su se upoznali
On je hospitalizovan i dobro se oseća, ipak, saznajemo, reper je u pucnjavi izgubio dve jedinice krvi jer je dosta iskrvario. Njega još nije video niko od članova porodice a policija još uvek vrši istragu te traga za napadačem.
Adnan je policiji rekao da je sam sebe ranio, međutim, policija je posetila porodicu kako bi utvrdila da li on govori istinu.
Podsetimo, danas je region obišla i zabrinula vest o pucnjavi u Sarajevu u kojoj je ranjen poznati reper Sajfer kada mu je povređen ligament na levoj nozi.
Stanje repera za sada je stabilno.
(Telegraf.rs)