"Drogirali su se na mojoj klavijaturi..." Pevač ispričao neprijatne scene i jedno jezivo iskustvo sa nastupa

DŽ. R.
Vreme čitanja: oko 2 min.
Foto: Printscreen/Instagram

Klavijaturista i pevač Miša Laguna javnosti je postao poznat zahavljujući svojim energičnim nastupima i odličnom glasu.

Njegovi nastupi su u poslednje vreme izuzetno posećeni, zbog čega se susreo sa raznim situacijama.

Svoju prvu pesmu "Istina je drugovi" objavio je pre sedam godina i ona je tada postigla veliki uspeh. nakon njen nastavio je da niže uspehe i autorske pesme.

Zahvaljujući bogatom muzičkom iskustvu i radu sa ljudima pevač je tokom jednog gostovanja na Grand televiziji pričao o raznim iskustvima i neprijatni situacijama sa kojima se susretao.

–Sećam se jedne neprijatne situacije koja se desila jako davno. Tada sam imao šesnaest, sedamnaest godina. Tu su bili i moji roditelji. U jednom trenutku došao je jedan čovek koji je malo popio i opsovao me je. Uzvratio sam mu psovku i to u mikrofon, tako da svi čuju. Zamalo je ispao problem. Razgovarao sam posle sa ocem koji mi je rekao da ukoliko želim da se bavim tim poslom, a da se ponašam na taj način da je bolje da to ne radim – prisetio se muzičar i dodao:

–Razumeo sam ga tada i odlučio da nastavim sa muzikom. To ne znači da trpim svaku budalu, ali se kontrolišem. Ima i žena koje dođu pijane, one znaju da budu gore od muškaraca. Znaju da budu katastrofa, nekada prosto sa njima ne znaš ni kako da reaguješ.

Mnogi pevači otvoreno su pričali o tome da su im gosti neretko na nastupima umesto bakšiša nudili drogu, a muzičar je priznao da je i sam imao sličnu situaciju.

–Da dešavalo mi se. To se dešavalo još dok sam svirao na splavu „Laguna“po kome sam i dobio nadimak. Dešavalo se da gosti konzumiraju drogu na mojoj klavijaturi. Moja klavijatura je odgromna, oni onda dođu tu i izlome to na klavijaturi, pa kada dođem kući mama kaže: „Vidi pao ti je neki kreč, daj da ti obrišem to“ – ispričao je pevač, pa dodao:

–Roditelji su uvek imali poverenja u mene, a nikada se nisam drogirao. Kad već nisam počeo do sada, neću nikada– tvrdi pevač.

(Telegraf.rs/Grand)