Halid spreman za spektakl: Pevač se pojavio na presu u odelu, posle 25 godina peva pred beogradskom publikom
13
2
DŽ. R.,
K. Ć.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs
Halid Muslimović održava koncert 12. novembra u Sava Centru.
Pevač posle 25 godina nastupa pred Beogradskom publikom a koncert je rasprodat u rekordnom roku. Danas ima konferenciju za medije pred svoj nastup a naša ekipa ga je uslikala kada je pristigao na događaj.
Preporučujemo
"Luna zaslužuje da zna, neću više da ćutim!" Kija otkrila zašto je Sloba ostavio nakon Zadruge 1: Pristao je..
Gotovo je! Proglašena nova Mis Univerzuma, "Srpkinja" Jelena ostvarila iznenađujući plasman!
Elegentno obučen, u crnom odelu i beloj košulji pevač je pozirao novinarima vidno raspoložen, očekujući sjajnu atmosferu na svom iščekivanom koncertu u novembru. Budući da pred beogradskom publikom nije nastupao više od dve decenije, posebno je uzbuđen.
Halid je pozdravio okupljene novinare i nije sakrivao oduševljenje što će ponovo zapevati svoje velike hitove na kojima su stasavale generacije, pred beogradskom publikom u Sava Centru .
(Telegraf.rs)