Otkrivamo! Evo zašto je Ana Nikolić skinuta sa leta iz Dubaija, ne može da krene za Beograd
Ana Nikolić i Goran Ratković Rale ovih dana prolaze kroz turbulentan period, iako je prošlo svega četiri dana od njihovog venčanja na maldivima.
Par je boravio u Dubaiju proteklih dana a posle žestoke svađe koju su imali, zbog čega je intervenisalo osoblje hotela a Ana izbačena iz istog, par se pomirio.
Kako Telegraf saznaje, pevačica je skinuta sa leta za Beograd, zbog čega je ostala sama na aerodromu dok se kompozitor Goran Ratković Rale vraća za Beograd.
Naime, pevačica nije mogla da se ukrca na avion jer nije platila kaznu u hotelu zbog skandala i svađe koju je napravila.
Nakon što joj je to saopšteno, Rale se ukrcao na avion i krenuo put Beograda.
Podsetimo, par je u prethodnom periodu imao turbulentan odnos, nakon što je Ana prijavila Raleta za nasilje zbog čega je dobio zabranu prilaska pevačici.
Par se podsetimo, pre četiri dana venčao na Maldivima, pokazavši time da su svojoj ljubavi dali još jednu šansu.
(Telegraf.rs)
 
                                                   
                         
                                