Stefan Karić uhvaćen u provodu: Snimili smo ga u trenutku dok je mislio da ga niko ne gleda, evo sa kim je bio
Bivši zadrugar, Stefan Karić, trenutno uživa u spoljnom svetu i svojoj privatnosti, van rijalitija i bez kamera. Vreme provodi sa porodicom, društvom, ali i ponekim devojkama.
Stefan važi za zavodnika i oko njega su se u "Eliti" vrtele mnoge priče, a u devetoj sezoni ga i dalje često pominju, pa je tako u javnost isplivala njegova prepiska sa Anitom Stanojlović, što možete pročitati OVDE.
Stefana Karića "uhvatili" smo sinoć u ludom provodu. Bivši zadrugar rezervisao je separe za sebe i svoje prijatelje u klubu Nacionalna klasa, pa se do kasno u noć provodio uz po koje piće.
Za dobar provod sinoć je bila zadužena pevačica Tanja Savić, a Stefan Karić uživao je u njenih hitovima i sve vreme se nekome snimao preko telefona.
Pogledali smo ko je oko njega, ali je u tom trenutku bilo samo muško društvo. Svi zajedno su se veselili, smejali, nazdravljali i pevali, a u okolnim separeima bilo je pregršt lepih devojaka.
Da li je neka osvojila Stefana, ostaje da saznamo.
Procurile tajne prepiske Anite Stanojlović i Stefana Karića
Pojavili su se navodi da se Aniti Stanojlović udvarao Stefan Karić, jedan od najboljih prijatelja njene bivše žene, Jovane Tomić Matore.
Nije krio svoja osećanja, upućivao je Aniti navodno vrlo intimna pitanja i pravio joj ponude, a dopisivanje između njih nastavilo se i narednih nekoliko dana.
- Gde si da prođem - pitao je Stefan Karić Anitu.
- Izašle smo po cigare, molim Boga da me niko ne sretne. Raspad. Pidžama, kaput - navela je Anita Stanojlović, nakon što je istakla da je u društvu drugarice.
Zatim ju je zvao, ali se nije javljala, zbog čega joj je rekao da se javi kad ustane, a celu prepisku pročitajte OVDE.
(Telegraf.rs)