Ljudi spopali Maju Berović sa svih strana na Cecinom koncertu! Pogledajte kako je reagovala

A. Š.
Z. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs

Balkanska zvezda Ceca Ražnatović sinoć, 21. novembra, održala je spektakularan koncert u prepunoj hali Pink u Sremskoj Mitrovici, pred više od 3.000 ljudi.

Sve ulaznice bile su rasprodate, a atmosfera u hali bila je na najvišem nivou.

Međutim, najveće iznenađenje za publiku desilo se kada je Maja Berović istrčala na binu u uskoj tigrastoj haljini i zagrlila Cecu. Zajedno su otpale hit "Ne računaj na mene", koji je Ceca posle 20 godina oživela sa Majom.

Kada se sišla sa bine, Majini fanovi su odmah reagovali, okružili je i masovno želeli da se slikaju sa njom. Ona je strpljivo odgovarala na svaki zahtev za selfi, snimala se i razmenjivala komplimente sa obožavaocima, koji su bili oduševljeni njenim pojavljivanjem.

Nakon zajedničkog nastupa sa Majom, Ceca nastavila je koncert i izvodila svoje najveće hitove, dok su fanovi uživali i pevali uglas sa njom.

Ceca je, inače, na binu izašla u crnom miniću i crnim čizmam na visoku štiklu, zbog čega su svima pale vilice.

Nakon što je zagrejala atmosferu, prekinula je sve i obratila se publici.

- A, sad! Moram da vam kažem, na moje veliko, lično iznenadjenje, a tek vaše. Moja drugarica je došla da me iznenadi, Maja Berović - uzviknula je Ceca i nastao haos u hali.

(Telegraf.rs)