Srpski muzičar doživeo moždani udar: Evo u kakvom je stanju
55
0
DŽ. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Printscreen/Youtube/Big Boyz Toyz
Miloš Obrenović, bubnjar u prvoj fazi rada grupe "U škripcu", doživeo je moždani udar.
Muzičar i nekadašnji roker svoj radni vek proveo je u drugoj sferi umetnosti, kao inspicijent u Narodnom pozorištu, objavio je ovu informaciju na svom Fejsbuk profilu.
Preporučujemo
"Poslednja poruka bila je meni, sledeće sekunde si samo otišao": Slobina žena otkrila potresan detalj o Marku
Kakva bomba! Prijina majka se skinula u bikini i svi trljaju oči: Niko ne veruje da ima OVOLIKO godina
- Sad sam dobro. Do skorog javljanja - poručio je Obrenović.
Njemu su podršku u komentarima dali prijatelji i kolege, koji su mu poželeli brzi oporavak.
Inače, grupa U škripcu osnovana je 1980. godine, a Obrenović joj se priključio na samom početku osnivanja i svirao sa njima do sredina osamdesetih kada su se desile personalne promene.
Takođe, muzičar je svirao i 2006. godine na koncertu "Delča a i U škripcu" u beogradskom Domu omladine, sa kog je objavljen i živi album.
(Telegraf.rs)