Lepa Brena 2. gost Lexington benda, bacila sve u trans: Grmi u svetlucavom kompletu, dočekana je ovacijama

DŽ. R.
A. Š.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs

Leksington bend večeras u Sava centru održava 4. po redu solistički koncert.

Sala je ispunjena do poslednjeg mesta a publika sve vreme peva na nogama sa članovima ovog benda.

Veliki hitovi koji traju i dan danas ore se dvoranom, a sada je publika doživela pravo iznenađenje kada se u sava centru pojavila Lepa Brena.

Naime, folk diva je drugi gost na koncertu pomenutog benda, a ona je dočekana ovacijama dok je prolazila kroz publiku.

Brena se pojavila u svetlucavom crvenom kompletu, sako i pantalona zvonastog oblika koji je po rukavima i na donjem delu sa strane imao karner, te je svojim glamuroznim izdanjem ostavila je sve bez daha.

Ona je zapevala čuveni hit "Uđi slobodno" a sa njom je publika pevala u glas ovaj hit od reči do reči.

Nakon kraćeg obraćanja publici, raspoložena Brena je zapevala i drugi njen hit "Poželi sreću drugima" a publika je bukvalno bila u transu.

Folk diva je zaređala hitove a atmosfera u sali je bila ispunjena jako emocijom i sjajnom energijom o kojoj će publika danima pričati.

(Telegraf.rs)