"Očekuju ga turbulentne situacije" Pojavila se nagađanja o bivšem mužu Dragane Mirković: Biznismena čeka...
Otkako su se razveli, o Dragani Mirković i biznismenu Toniju Bijeliću stalno se nagađa, a sada su se pojavila nova nagađanja o njemu.
Krah nekada najskaldnijeg para desio se mnogo pre nego što će pevačica izdati zvanično saopštenje o okončanju braka nakon 24 godine.
Nedavno je astrološkinja Ana Rakić Đurić otkrila sa kakvim će se problemima suočiti Toni Bijelić u bliskoj budućnosti.
- Dragana ima više šanse da živi na način koji će joj u potpunosti odgovarati, dok Tonija očekuju neke turbulentne situacije, neki izazovi. Sugerisala bih mu da pažljivije bira, bilo da su u pitanju poslovni ili privatni izazovi, jer će mu pogrešni izbori dosta energije iscrpeti i dosta će ga umoriti, biće tu dosta stresa, to je bitno i zbog opšteg zdravstvenog stanja - rekla je Ana Rakić Đurić za "Hype" i dodala:.
- Toni će uređenjem svog života biti zadovoljan tek kasnije. Još uvek se traži i još uvek nije definisao svoje ciljeve, poslovno i emotivno - naglasila je Ana.
(Telegraf.rs)