Porodična idila iz centra grada: Glumica u bundi i sa šubarom prošetala sa dečkom i sinom, pucaju od sreće

DŽ. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Printscreen/Instagram/anjamitofficial

Anja Mit već duže vreme uživa u ljubavi sa  košarkašem Vladimirom Petrovićem.

Par je nedavno dobio sina a glumica ne krije koliko je ovaj odnos ispunjava. Svaki slobodan trenutak provodi sa svojim partnerom a sada je podelila fotografije iz njihove šetnje gde uživaju svi zajedno.

Porodica je šetala centrom prestonice i nisu skidali osmeh sa lica.

Anja je nosila bundu i šubaru pa ju je Vladimir slikao kako vozi sina u kolicima, a ubrzo je i ona to učinila ovekovečivši trenutak gde otac i sin uživaju zajedno.

- Knez je sada još lepši - napisala je Anja.

Inače, Anja je u početku krila svoju ljubav sa košarkašem Vladimirom Petrovićem, a nedavno je ponosno podelila njihovu zajedničku fotografiju iz šetnje sa naslednikom.

Ime Filip je bilo vrlo popularno još u antičko doba - nosio ga je, na primer, Filip II Makedonski, otac Aleksandra Velikog. Zbog toga se kroz istoriju ime Filip često povezivalo sa plemenitošću, snagom i mudrošću vođe.

Podsetimo, Anja Mit je nedugo nakon raskida od pilota uplovila u vezu sa košarkašem. Ona je vesti o razvodu saopštila u emisiji Amidži šou.

- Razvela sam se. Ne bih da kopam po privatnom životu, moja četiri zida su moja četiri zida. U postupku smo papirološkog razvoda i toliko bih rekla - rekla je ona tada.

(Telegraf.rs)