"Hana je dobila šamarčinu od mene": Nataša otkrila kakav problem je imala sa ćerkom: "Moj nekontrolisan bes"
Pevačica Nataša Bekvalac progovorila je o odnosu sa svojom ćerkom Hanom, priznajući da je jednom prilikom izgubila kontrolu nad sobom. Nataša je opisala trenutak kada je, kako kaže svojoj ćerki lupila šamar.
Naime, Nataša Bekvalac, priznala je da se to desilo kada je Hana tek ulazila u pubertet.
- Ja nikad nisam za silu šta god da je u pitanju. Hana je dobila jednu šamarčinu u životu od mene, ona kaže zasluženu. Bacila je neku hranu, nešto sam ja napravila, a ona je bacila nasred dnevne sobe tu hranu sve po podu i dobila je šamarčinu - ispričala je Nataša, pa dodala:
- To je jedini put, imala je 9 godina. To je ono hormoni su krenuli da rade nešto, a ja sam neki brokoli i meso recimo, nešto zdravo spremila, i ona kaže neću da jedem, a ja kažem pa dobro onda ne moraš, nećeš imati drugo i ona to fljusne i to je bio moj nekontrolisani bes, nemoć da se izborim sa detetom koje ulazi u pubertet i koje baca hranu - pričala je Nataša.
Nataša o Haninom školovanju
Podsetimo, Nataša je gostujući u emisiji "Amidži šou" govorila o Haninom preseljenju.
- Uspela je ona, mi smo u startu došli do problema, upisala je psihologiju, kaže: "Mama, ja ne želim da studiram medicinu". Sada smo u promeni na marketing - rekla je ona i priznala da je uticala na Haninu odluku da ode u inostranstvo.
- Želja je njena, ali sam uticala. Volela bih da puno vremena provodimo zajedno - istakla je pevačica, koja je priznala da obožava mnoge gradove u Španiji i da je to njena omiljena zemlja.
(Telegraf.rs)