Prva izjava Karleuše nakon saznanja da je Tošić tek juče isplatio sve alimentacije! Napisala samo 10 reči

E. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-kolaž: Privatna arhiva, MN Press/Marko Metlaš

Muzičkoj zvezdi Jeleni Karleuši tek juče, 21. januara, na račun je leglo 1.700.000 dinara, na ime zaostalih alimentacija koje je Duško Tošić bio u obavezi da uplaćuje, saznaje Telegraf!

Njegov advokat danas je, 22. januara, u saopštenju naveo kako njegov klijent ne duguje ništa za alimentacije, ali nije spomenuto da su one isplaćene tek prethodnog dana.

Naša ekipa je ovim povodom kontaktirala Jelenu Karleušu, sa pitanjem na temu isplate alimentacija i iznosa, ali pop zvezda, očigledno umorna od svega što se izdešavalo, nije bila voljna da duži na ovu temu.

- Ne želim više ništa da se piše. Sve je rešeno - kratko nam je rekla Jelena.

Ekipa Telegrafa kontaktirala je i Duškovog pravnog zastupnika Nikolu Premovića kojem smo postavili pitanje da li je istina da su alimentacije isplaćene tokom jučerašnjeg dana, na šta nam je rekao:

- Ja stvarno nemam ovlašćenje klijenta da odgovaram na pitanje novinara, ono što sam danas izdao, saopštenje, to je to. Stvarno ne mogu mimo ovlašćenja bilo šta da kažem.

Podsetimo, Jelena je tek pre nekoliko dan izjavila da njen bivši suprug duguje alimentacije, što je njega, navodno, razbesnelo.

- Da kažem istinu?! Ne plaća alimentaciju, evo apel sada. Pokušavam da rešim taj problem van medija i nekim ljudskim odnosom preko advokata, ali ne uspevam. U ime svih žena koje se bore za pravo da dobijaju tu pomoć od partnera i oca njihove dece dužna sam da govorim o tome. Srbija je uvela novi zakon, po kojem će se to regulisati. Ako jedan roditelj ne isplati dve alimentacije drugom roditelju koji nad decom ima starateljstvo, ovaj drugi će to naplatiti od države, a država će goniti ovog koji ne ispunjava svoje zakonom propisane obaveze. Tako da će i Duško biti rešen! - rekla je Jelena pre nekoliko dana.

(Telegraf.rs)