Pevač se sastao sa čovekom iz Bijeljine koji je hteo da mu DONIRA BUBREG! Poruka tera suze na oči: "Nekada..."

N. L.
Vreme čitanja: oko 2 min.
Foto: Instagram/samir_ramovic

Pevač i bivši učesnik rijalitija, Samir Ramović, operisan je pre nekoliko više od godinu dana kada mu je odrađena transplatacija organa.

On se posle svega potpuno povukao iz javnosti, a sada se, posle 14 meseci oglasio i to veoma emotivnom objavom.

Samir Ramović je, naime, mesecima pre operacije tražio donora za bubreg, a onda se jedan čovek javio.

Iako na kraju nije mogao da mu da bubreg, jer je pevaču rođeni stric donirao, Semir se sada sastao sa čovekom iz Bijeljine.

Ramović se uslikao sa Miškom, koji je hteo da mu donira bubreg.

- Plemenitost bez granica. Nekad ljudi koje nikad nisi video u životu, urade više za tebe u teškim trenucima nego mnogi sa kojima si proveo dobar deo života - napisao je on i nastavio:

- Miško Vidović - čovek koji je pre godinu i po dana došao iz Bijeljine u Istanbul sa namerom da mi donira svoj bubreg. Zaplakao je kada je saznao da će mi ipak ujak biti donor. Večna zahvalnost i poštovanje.

Bio hospitalizovan posle operacije

Podsetimo, nakon teške operacije Samir je zbog komplikacija ponovo bio hospitalizovan.

- Do juče sam bio u bolnici, sad sam u parku. Trebalo je ranije da izađem, ali imao sam manjih komplikacija. Predloženo mi je da ostanem još 5 dana, pokazalo se da je kreatinin malo povišen, da oko bubrega ima još tečnosti, da se limfa stvara. Primjen sam ipet na odeljenje, rašene su odrepene analize i magnetna rezinanca, bilo je uopticaju da se opet stavi dren, pa onda da se stavi stent, konzilijum lekara je doneo odluku da ne treba to raditi. Rekli su da može da se to desi dok se bubreg privikava, ja se dobro osećam, ovo je sve normalno, dešavaju se ovakve stvari. Sledi mi oporavak, sledeća dva meseca su kritična. Imunitet mi je namreno oslabljen, prva dva meseca moram baš da se pazim. Šest meseci moram da se pridržavam nekih saveta - otkrio je Samir za Red Tv.

(Telegraf.rs)