Operisan Savo Perović! Pevač se oglasio iz KBC Zemun, prikačen na infuziju i u zavojima "Rešio se organa"
Pevač i rijaliti učesnik Savo Perović nalazi se u KBC Zemun, gde je operisan zbog velikog problema.
Jutros je operacija urađena a sve je proteklo u najboljem redu.
Savo se oglasio na društvenim mrežama i pokazao da je sve do prepona u zavojima.
- Jutros sam konačno imao operaciju, rešio se jednog organa koji mi je pravio problem u funkcionisanju ishrane! Sve je super prošlo - napisao je on na Instagramu.
Pevač je pokazao i da je prikačen na infuziju:
- I želim javno da se zahvalim KBC Zemun na divnoj nezi sestrama i doktoru! Idemo dalje! Sa muzikom se vraćamo od marta - dodao je Savo Perović.
Savo Perović, najbolji prijatelj Lune Đogani, otkrio je nedavno u kakvim je odnosima sa njenim mužem Markom Miljkovićem, te priznao da u početku nije imao poverenja u njega.
- Nikad nismo imali prekid prijateljstva; ja sa Lunom nikad nisam imao ni čarku. Ona zna moje granice, ja njene i, odlično se razumemo. Mi smo od onih koji ne moraju ni da pričaju. Sve se pogledom kaže i tako smo se povezali još u rijalitiju - rekao je Savo u "Istini ili Kliku".
On se osvrnuo i na odnos sa Luninim mužem, Markom Miljkovićem.
- Marko je malo teži lik, nije imao poverenja u mene kao Luninog prijatelja. Stariji je, imao je svoja iskustva i možda je pomislio da se družim sa Lunom iz koristi, ali vremenom, kad me je upoznao, promenio je mišljenje i, sada sam uvek lepo dočekan u njihovom domu - objasnio je Perović.
(Telegraf.rs9