Kaja pre tri sata objavila snimak sa Zlatibora: Pevačica bila na nastupu kada je njen suprug imao udes

DŽ. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin: Instagram/kajaostojic

Miloš Čujović, suprug pevačice Katarine Kaje Ostojić, doživeo je večeras saobraćajnu nezgodu na Zlatiboru.

Kako prenose domaći mediji, do incidenta je došlo u blizini tunela.

Suprug pevačice je prema saznanjima našeg portala bio u kolima ali je njihov vozač vozio.

Budući da je pevačica nastupala u Zlatiboru krenuli su po nju, a vozilo koje je bilo ispred njih udarilo je u bankinu, zbog čega oni nisu stigli da prikoče pa su udarili u njega.

Pevačica je neposredno pre saobraćajne nezgode imala uveliko nastup na Zlatiboru, a ona se pre par sati oglasila na storiju snimcima iz jednog kluba gde je nastupala.

Podsetimo, ona se oglasila za naš portal te objasnila šta se dogodilo:

- Svi smo dobro, Bogu hvala, i to je jedino što u ovom trenutku mogu da kažem. Moj suprug je sa vozačem pošao iz Užica po mene na Zlatibor, gde sam nastupala, i desila se nezgoda u kojoj niko nije povređen, a kriva je druga strana. Policija radi svoj deo posla. Moj suprug nije vozio, i ja nisam bila u vozilu, ali smo doživeli ogroman stres.

(Telegraf.rs)