Haos u Sava Centru pred koncert, besan Hari Mata Hari: "Gadi mi se kad vidim..."

N. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs

Pevač Hari Mata Hari večeras, 20. marta, održava koncert u Sava Centru, a pred sam koncert nastao je haos u dvorani.

Naime, on večeras obeležava 40 godina benda i karijere, a u razgovoru sa medijima je otkrio i zašto je bio besan na probi.

- Nemam tremu, imao sam tremu u Zagrebu u Areni nedavno, a ovde sam domaći - rekao je Hari na početu, a potom otkrio i šta se desilo na probi.

- Siguran sam u svoj pevanja, a uglavnom sam tremaroš za sve što se dešava oko mene, da li će pasti plafon, ili će kabl biti u redu. Sve oko svega biti u redu, za sebe ne brinem. Meni kad lopta dođe, to je go sto posto, ali zenuzo je jer nije dve do mene, nekad i od golmana dođe lopta...

Gade mu se kolege koje najavljuju goste na koncertu

- Jao, na plakatu kad vidim 'specijalni gosti', ili gost iznenađenja, to mi se gadi - rekao je on za "Mondo".

Ipak, na pitanje o iznenađenjima na njegovom koncertu, dao je neočekivan i urnebesan odgovor.

(Telegraf.rs)