Komšije glumca progovorile o njegovoj prošlosti: Evo kako je Ivan živeo, danas ima luks kuću u Beogradu
Glumac Ivan Bosiljčić veliku karijeru izgradio je u Beogradu, ali njegov rodni grad Užice i dalje ima posebno mesto u njegovom životu.
Komšije i sugrađani iz rodnog kraja prisetili su se njegovog odrastanja u užičkom soliteru, pa su otkrili kakav je bio pre nego što je stekao veliku popularnost.
Tokom školskih dana, Ivan je bio član kulturno-umetničkog društva u kom je kroz folklor i narodnu pesmu negovao tradicionalnu kulturu. Njegova nekadašnja komšinica otkrila je da je Ivan bio izuzetno dobar dečak i da se družio sa njenim sinom.
- Zajedno su bili u kulturno-umetničkom društvu. Kasnije je Ivan otišao na studije, koje je završio i postao dobar glumac. Drago mi je zbog toga. Gledam serije u kojima on glumi. Supruga Jelena i ćerkica su super - ispričala je komšinica.
Ona je dodala da glumac ima i brata Dragana, kao i da redovno dolazi u Užice kako bi obišao roditelje. "Ostao je nepromenjen, kakav je bio, takav je i ostao", istakla je Užičanka.
Stan u centru zamenili kućom
Slično mišljenje o Ivanu Bosiljčiću imaju i komšije u Beogradu, koje su svojevremeno za Blic otkrile zašto su se Bosiljčići iz stana preselili u kuću na Voždovcu.
- Oni su se udaljili iz samog kruga dvojke prvenstveno zato što su hteli da žive u kući. Ovo je lep kraj, miran i priliči im. I oni su takvi. Ne čujem da pevaju ali bi bilo lepo, uživala bih. Čula sam kako neko svira ali možda je to bila i Nina - kažu komšije poznatog para.
- Nije Jelena od onih pevačica koje ne možete sresti u marketu ili na pijaci. Jednom sam je videla sa kolicima sa pijace i cveće je nosila. Nije išla autom, iako pijaca nije baš blizu. U marketu ih možete videti zajedno, dođu u kupovinu ali nisu to neke mesečne kupovine jer verujem da dosta jedu po restoranima - ispričala je komšinica.
(Telegraf.rs/Kurir)