Slađa Petrušić isekla vene u Parovima!
400
33
Incident se dogodio oko 20 časova u rijalitiju
Učesnica rijalitija "Parovi" Slađana Petrušić isekla je vene i ekipa Hitne pomoći nalazi se na terenu, saznaje Telegraf.rs.
Incident se dogodio u vili rijalitija "Parovi", oko 20 časova.
Preporučujemo
"Kažu - sram me bilo što pevam, a ja moram da izdržavam 3 porodice" Darko za Telegraf otkrio kroz šta prolazi
Čeda i Aca Kos se sele iz Srbije - prijatelj političara sve otkrio: "Živi sto na sat, nadam se da će naći mir"
Poznato je da je Slađana već pravila skandale tokom učešća u rijalitiju, a jedno vreme bila je i voditeljka "Parova". U julu 2019. godine osuđena je na šest meseci zatvora zbog prebijanja Jelene Golubović u istoimenom rijalitiju, 2015. godine.
U maju 2019. godine doživela je blaži infarkt, zbog čega je neko vreme odsustvovala sa "Hepi" televizije.
- Razlog što me nema ovih dana na Hepi TV je tihi infarkt koji sam na nogama preživela...došao i video da nemam srce, pa otišao - izjavila je tada.
Video: Ispovest devojke koja je pokušala da se ubije
(Telegraf.rs)