Maja Marinković kažnjena: Produkcija ju je žestoko "udarila" po džepu
33
0
Veliki šef je još jednom pokazao da je nasilje u Beloj kući zabranjeno
Printskrin: Youtube/Zadruga Official
Rijaliti učesnici Maja Marinković i Uroš Ćertić ušli su u sukob jer je on komentarisao njen moral zbog čega je ona burno reagovala.
Naime, Uroš je u jednom trenutku počeo da psuje i Majinog oca, Takija Marinkovića nakon čega je Marinkovićeva izgubila kontrolu i udarila Ćertića šoljom, a zatim ga i pljunula što je strogo zabranjeno u Beloj kući, kao i svaki vid i oblik nasilja.
Preporučujemo
Bosancu je danas rođendan, dan nakon pretužnih vesti obratila mu se Šemsa: "Boške, u ovom danu želim ti..."
Američki dokument iz 1980. otkrio istinu! Mile Kitić se sve vreme lažno predstavljao, evo kako se stvarno zove
Poznato je da se ovakvo ponašanje ne toleriše, te je ona žestoko kažnjena oduzimanjem honorara.
Da li će se strasti između Maje i Uroša smiriti i da li će se biti u dobrim odnosima, ostaje nam da vidimo u nastavku rijalitija.
Podsetimo, Maja Marinković napala je Uroša Ćertića kad je saznala šta sa Sandrom Bakšom priča o njoj.
Video: Maja skočila na Ćertića kao besni pas
(Telegraf.rs)