Posle četvorogodišnje pauze grupa Bon Jovi sledećeg leta na turneji
Frontmen pop-rok grupe Bon Jovi Džon Bon Džovi je nakon operacije glasnih žica i duge rehabilitacije najavio da će narednog leta njegov bend krenuti na svoju prvu turneju posle četiri godine pauze.
Turneja će početi sa četiri koncerta u njujorškom Medison Skver Gardenu pre nego što se bend uputi u veliku Britaniju, u Edinburg, Dablin i na kraju u London, prenosi AP.
"Radostan sam što ćemo moći da podelimo ove večeri sa našim divnim fanovima. Opširno sam govorio o svojoj zahvalnosti, ali ću ponovo reći, duboko sam zahvalan što su fanovi i bratstvo ovog benda bili strpljivi i dali mi vreme potrebno da se ozdravim i pripremim za turneju. Spreman sam i uzbuđen", objavio je na društvenim mrežama Bon Jovi.
Poslednji koncert Bon Jovija održan je 30. aprila 2022. godine u Nešvilu, a 2024. godine je o tom koncertu premijerno prikazan dokumentarni film "Hvala, laku noć: Priča o Bon Joviju".
Inače, Džon Bon Džovi prisustvovao je otkrivanju zvezde sastava Def Leppard na Stazi slavnih u Holivudu.
(Telegraf.rs/Tanjug)