Najgori napadač Brazila napušta reprezentaciju!
0
1
Ovaj 30-godišnjak je upisao 39 nastupa za "selekao", a ubedljivo je najviše izviždan u Belo Horizonteu u polufinalu u kom su Nemci slavili sa 7:1
Jedan od fudbalera Brazila, prilično neomiljen od strane navijača, povući će se iz reprezentacije.
Preporučujemo
Brazil oduševio Bosnu i Hercegovinu! Vinisijus odveo Zmajeve u nokaut fazu Mundijala, Selesao tempira formu
Trener BiH na konferenciji dobio pitanje o nezadovoljnom Džeku: "Nema tu puno filozofije, on je..."
Posle debakla u poslednja dva meča Mundijala, na kojima su Brazilci primili čak deset golova, Fred je okarakterisan kao jedan od onih koji su pružili najgore partije, i zbog toga je na meti kritičara.
Fred je zapravo ostao najgori napadač u istoriji Brazila, sa svega jednim postignutim golom na prvenstvu, i to protiv slabašnog Kameruna u grupnoj fazi.
VIŠE O OVOJ VESTI ČITAJTE NA NAŠEM SPECIJALU POSVEĆENOM SVETSKOM PRVENSTVU U FUDBALU.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)