Premijer Albanije: Pobedili smo Srbe u fudbalu!
0
10
Edi Rama kaže da "žali što će Srbija opet ostaviti ružan utisak u svetu" posle prekinutog meča na stadionu Partizana
Foto: Tanjug/AP
Premijer Albanije Edi Rama potpuno je iznenadio izjavom za medije u domovini, pošto je prekinuta utakmica između Srbije i Albanije zbog incidenata, koji je po svoj prilici izazvao njegov brat!
Preporučujemo
Lionel Mesi ispisao istoriju, pa prišao albanskom novinaru koji je provocirao Srbe, evo šta je uradio
Haland u najboljoj utakmici SP priredio spektakl, Norvešku poveo ka istoriji, "šampion" Afrike tuguje
Edi Rama je rekao za albanske medije da "osuđuje nasilje protiv albanskih igrača", dodajući "da je ponosan što su oni pobedili Srbe u fudbalskoj igri".
Albanski premijer je potom dodao da "žali što će Srbija opet ostaviti ružan utisak u svetu".
(Telegraf.rs)