Reprezentativac Antigve i Barbude na pragu Zvezde, stiže i nigerijski napadač!
Posle promocije Anđelkovića i Lukovića, crveno-beli otkrili da su blizu dolaska u klub još dva pojačanja
Crvena zvezda je u ponedeljak dobila dva pojačanja, pošto su u Ljutice Bogdana promovisani povratnici Aleksandar Luković i Dušan Anđelković, ali čelnci crveno-belih ne planiraju tu da stanu sa pojačanjima. Posao oko igrača Domžala, Džošue Parkera je pri kraju, a otpočeli su i pregovore sa nigerijskim reprezentativcem Fuadom Salamijem.
Preporučujemo
Čuveni Mihael Šumaher posle 12 godina uradio jednu stvar, ovo je njegovo prvo javno delovanje od nesreće
Žoc panično zaustavio Miku Murinena pored terena, cela Evropa priča o ovom potezu Finca i Obradovića
To je medijima saopštio funkcioner Blažo Raosavljević koji je rekao i da će šampion Srbije uspeti da na vreme završi sve administrativne poslove oko novih igrača.
- Ima nagoveštaja da će neki igrači otići, ali za sada nemamo ništa konkretno po tom pitanju da kažemo. Kada su u pitanju dolasci, u završnoj smo fazi pregovora sa Džošuom Parkerom iz Domžala, a otpočeli smo i razgovore sa Fuadom Salamijem, napadačem iz Nigerije - rekao je Raosavljević.
(Telegraf.rs)