LUDI UKRAJINCI: Navijači Dinama raspalili roštilj na tribinama (FOTO)

Veselo je bilo u nedelju na stadionu Valerij Lobanovski gde su Dinamo i Zorja odigrali 2:2, uz gol Srbina za goste

Možda ih njihov tim nije obradovao rezultatom u nedelju, ali navijačima Dinama iz Kijeva to nije smetalo da se dobro zabave na tribinama gde su raspalili roštilj.

U momentu kada je Dinamo vodio sa 2:1, sredinom prvog poluvremena, na stadionu Valerij Lobanovski pojavio se dim, ali ne onaj prouzrokovan bakljama, nego roštiljski koji je mirisao na kobasicu,

Lider ukrajinskog šampionata je poveo u 4. minutu, ali su gosti već u 9. izjednačili sa penala. Igrao se 35. minut kada je Ribalka vratio prednost na stranu Dinama, ali je Srbin Ljubenović u 68. minutu postavio konačan rezultat.

Uprkos ovom remiju Dinamo je ostao na čelu tabele sa 49 bodova, ali sada samo pet više od drugopšlasiranog Šahtjora koji je demolirao Černomorec sa 5:0. rudari su za samo počla sata dali pet golova timu čiju odbranu čuva bivši štoper Zvedze Jovan Krneta.