Bruka Njukasla: Svrake šutnule igrača koji je pobedio rak i doneo im opstanak!
21
2
Engleski klub obavestio tandem defanzivaca da neće biti produženi ugovori sa njima
Engleski Njukasl saopštio je da neće produžiti saradnju sa dvojicom igrača, Rajanom Tejlorom i Jonasom Gutijerezom, kojima aktuelni ugovori ističu 30. juna.
Preporučujemo
Ovakvu partiju NBA liga ne pamti na Božić: Jokić brutalnim tripl-dablom doneo Denveru neizvesnu pobedu
Jokić pred istorijski meč obukao urnebesno odelo, svi se okretali, tiče se njegovog draftovanja
Argentincu nije pomogla ni činjenica da je već sedam godina važan deo ekipe, kao ni gol u poslednjem kolu koji je postigao protiv Vest Hema, za pobedu od 2:0, kojim su "svrake" definitivno osigurale opstanak u ligi za narednu sezonu.
Možda se navijači Njukasla neće složiti sa ovakvom odlukom uprave, jer su i emotivno vezani za igrača koji je tokom boravka u klubu vodio borbu sa kancerom, i posle izlečenja, ove sezone se vratio na teren.
Surovost profesionalizma na svojoj koži je osetio i defanzivac Tejlor. I on će, posle pet sezona, morati da potraži novi klub.
(Telegraf.rs)