JER PRAVI ŠAMPION NIKAD NE ODUSTAJE: Kako je Novak proslavio osvajanje četvrtog seta protiv Andersona! (VIDEO)
47
4
Iako je gubio 2:0, najbolji teniser sveta pokazao je zašto vlada svetskim tenisom
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je neočekivano došao u situaciju da bude u zaostatku dva seta u meču osmine finala Vimbldona protiv Kevina Andersona.
Preporučujemo
Rade Bogdanović osuo paljbu po Piksiju, FSS-u: "Uzeo je 11 miliona, 70 plata hirurga, ako ima dostojanstva..."
Crna Gora bila na pragu najveće bruke u istoriji fudbala, a onda je u igru ušao napadač Partizana
Južnoafrikanac je zahvaljujući odličnim servisima u ključnim momentima poveo posle dva taj-brejka, a onda je Đoković ubacio u brzinu.
Brzo je najbolji srpski teniser doveo meč u egal, i izjednačio na 2:2, a zbog mraka, peti set će biti odigran u utorak.
Kada je osvojio četvrti set, Đoković je pokazao svoju emociju koliko mu znači odlična igra s kojom je stigao nadomak preokreta.
(Telegraf.rs)