Ovo mu nije trebalo: Mitrović laktom udario Jermena, a potom sa 7 metara promašio gol (VIDEO)
162
14
Potez koji je anulirao sve što je srpski reprezentativac uradio dobro
Napadač fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović neprimereno se poneo u finišu prvog poluvrmena meča koji su Orlovi igrali protiv Jermenije.
Preporučujemo
Ovo niste videli! Ovako Vanja Marinković sprečava Vašingtona da peva uvredljivu pesmu Grobara za Delije
Sve je gotovo, dželat rukometašica Srbije je u finalu SP, ispisana istorija posle 32 godine
Naime, Mitrović je oteo loptu gostujućim defanzivcima i ustremio se ka golo koji je branio Kasparov. Na tom putu smetao mu je vezista Dortmunda Mkitarijan kog je Srbin u jednom momentu udario laktom u predelu glave.
Ni to mu nije pomoglo da postigne pogodak pošto je sa sedam metara šutirao preko gola. Imao je Mitrović još jednu šansu, ali ga gol nije hteo. Međutim, ostavio je dobar utisak računajući igru. Ovaj potez je sve upropastio, a možete ga pogledati na 2.10, na videu ispod.
(Telegraf.rs)